Baner domów w Łomiankach - dajemy więcej

O NAS

Deweloper w Łomiankach DOMY-OK, tworzy grupę ludzi zajmujących się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych w segmencie budynków mieszkalnych.

Robimy to, co sprawia nam przyjemność, dlatego do swoich zadań podchodzimy z pasją i zaangażowaniem. Nasza działalność polega na przygotowaniu, realizacji oraz sprzedaży własnych inwestycji w miłej, przyjaznej atmosferze po konkurencyjnych cenach. Szybka sprzedaż oferowanych domów potwierdza nasze elastyczne podejście do klienta oraz wyznawane wartości takie jak: odpowiedzialność, solidność, bezpieczeństwo.

Zgodnie z naszym mottem – podnosimy jakość życia naszych klientów, dlatego w każdym przypadku, w oparciu o Państwa wymagania i potrzeby, tworzone są indywidualne, przemyślane projekty budowlane, dostosowane do walorów danej lokalizacji. Właśnie dzięki temu możemy zaoferować Państwu niepowtarzalną a zarazem funkcjonalną architekturę naszych domów, niespotykaną u konkurencji. W naszych domach mieszka się po prostu wygodnie i co ważne tanio, dzięki niskim kosztom eksploatacji. W pełnym poczuciu komfortu i bezpieczeństwa.

Priorytetem naszego działania jest zadowolenie klientów, stąd nad realizacją inwestycji, za każdym razem piecze sprawuje zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów oraz sprawdzeni dostawcy materiałów, którzy dzięki swojemu doświadczeniu, gwarantują najwyższą jakość wykonania. Biorąc pod uwagę Państwa oczekiwania, stawiamy sobie za cel, aby oferowane przez nas domy oddawane były terminowo, w jak najwyższym standardzie wykończenia, co w znacznym stopniu oszczędza Państwa pieniądze oraz czas potrzebny do wprowadzenia się do swojego wymarzonego domu.
Zdobywając cenne doświadczenie przy budowie własnych inwestycji, poszerzyliśmy zakres naszych działań o budowę domów na zlecenie klienta.

domy-lomianki-oktawian-brala