Baner domów w Łomiankach - dajemy więcej

Apartamenty Sienkiewicza 44 – Opis inwestycji

Pomożemy Ci spełnić Twoje marzenia o własnym domu w Łomiankach z ogrodem oraz poczuciu pełnej niezależności.

Dla tych z Państwa, którzy szukają uroków malowniczej przyrody w połączeniu z bliskością bogactwa infrastruktury Łomianek oferujemy na sprzedaż pół bliźniaka zlokalizowanego na kameralnym osiedlu „Apartamenty Sienkiewicza”.

Lokalizacja naszej inwestycji została wybrana nieprzypadkowo. Jedynie kilkanaście kilometrów od centrum Warszawy, pomiędzy Kampinowskim Parkiem Narodowym, a Doliną Wisły, z dogodnym dojazdem do trasy Gdańskiej.
Oferowane przez nas domy spełniają oczekiwania osób ceniących sobie bezpieczeństwo, spokój oraz rodzinną atmosferę połączoną z aktywnym wypoczynkiem.

W bezpośrednim sąsiedztwie domów znajduje się przystanek autobusowy komunikacji miejskiej, szkoła, przedszkole, sklepy, punkty usługowe, centrum rozrywki dla dzieci „Pepeland, jezioro Dziekanowskie oraz rezerwat przyrody ”Natura 2000”. Dojazd do Warszawy ułatwiony jest dzięki oddalonej o kilka kilometrów stacji Metra Młociny.

W nowoczesnym budynku w zabudowie bliźniaczej znajdują się dwa funkcjonalne, niezależne segmenty o powierzchni użytkowej 103m2, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Wyróżniają się niebanalnym stylem i elegancją, powstały na bazie indywidualnego projektu, wkomponowane w malowniczy charakter okolicy.

Apartamenty znajdują się ok. 100m od ul Rolniczej, wśród nowo powstających domów, zapewniając mieszkańcom intymność oraz spokój.

Część dzienną na parterze stanowią: przedsionek, przestronny salon z kominkiem i wyjściem na ogródek, aneks kuchenny z dużym oknem, gabinet oraz łazienka.

Na piętrze znajdują się: hol, duża łazienka oraz trzy spore sypialnie. Ponad piętrem znajduje się nieużytkowe doświetlone poddasze o powierzchni 50m2, które z powodzeniem można wykorzystać jako obszerny schowek.
Każda posesja jest w pełni zagospodarowana – ogrodzenie, brama wjazdowa na pilota, kostka brukowa, zewnętrzne ujęcie wody, parking na dwa samochody. Na działce nawieziono czarnoziem – do pełni szczęścia wystarczy tylko zasiać trawę.

Dzięki bogatemu wyposażeniu oferowanych segmentów (PAKIET PREMIUM), zmniejszyliśmy Państwa koszty potrzebne do wprowadzenia się do swojego wymarzonego domu.
Brak czynszu oraz niskie zużycie gazu sprawia, że koszt utrzymania naszego domu jest nawet niższy niż koszt utrzymania mieszkania.

Serdecznie zapraszamy do zakupu.